Pharmindex - lider wiedzy o lekach

Rejestracja

Hasło musi mieć minimum 8 znaków oraz przynajmniej jedną małą i wielką literę, cyfrę lub znak specjalny.
Informujemy, iż autentyczność wprowadzonych danych jest weryfikowana za pomocą Centralnego Rejestru Lekarzy RP należącego do Naczelnej Izby Lekarskiej.
Weryfikacja powiodła się, Twoje dane są zgodne z Centralnym Rejestrem Lekarzy RP. Podczas weryfikacji żadne dane osobowe nie zostały przekazane z Centralnego Rejestru Lekarzy RP.
Wybierz przynajmniej jedną specjalizację (ukończoną lub w trakcie) lub wybierz „Stażysta / Po stażu”.
  • Wybierz specjalizacje z listy poniżej
ZGODY
Pola wymagane
Zapoznałem/am się oraz akceptuję treść Regulaminu Serwisu oraz Polityki prywatności.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, przez Pharmindex Poland Sp. z o.o. w celu otrzymywania na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji o charakterze marketingowym, w tym w szczególności newslettera i informacji handlowych. Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę w panelu użytkownika lub kierując informację o jej wycofaniu na adres rodo@pharmindex.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Opcja wyłącznie dla osób, które nie chcą korzystać bezpłatnie z bazy informacji o lekach. Abonament na korzystanie z bazy informacji o lekach jest dostępny na www.sklep.pharmindex.pl. Dostęp zostanie włączony po zaksięgowaniu wpłaty.